TurkCoder.TK
VİLLA TAŞIMACILIĞI | Göçtaş Evden Eve Nakliyat, Göçtaş Nakliyat, Göçtaş Taşımacılık
0 532 664 86 23

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
Yaz kampanyalarımız devam ediyor. Bize ulaşın 0 532 664 86 23
TÜMÜNÜ GÖR

VİLLA TAŞIMACILIĞI

16 Villa taşımacılığında eşyaların doğru paketlenmesi ve taşınması çok önemlidir. Göçtaş Nakliyat olarak uzman kadromuz, hijyenik paketleme materyallerimiz ve müşteri odaklı anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize rahat bir taşınma ortamı sağlamaktayız.

Geniş ve çeşitli araç filomuz taşıma yapacağımız evlere uygun nitelikte araç seçmemize ve hızlı hizmet vermemize olanak sağlar. Konusunda uzman çalışanlarımız taşıma sırasında eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde paketler, demonte eder.

 

Taşıma sonrası sizler için eşyalarınızı istediğiniz yerlere koyarak geri montajlar. Sigortalı taşımacılık hizmetimiz eşyalarınızı güvence altına alır.

Taşıma/taşınma yerlerinizin durumuna göre asansörlü taşıma da yapılır.

evden eve nakliyat paketlemeGöçtaş Nakliyat olarak villa taşımacılığı hizmeti almak istediğinizde belirlediğiniz gün ve saate ücretsiz ekspertiz gönderimi yapıyoruz. Ekspertizimiz evinizi ziyaret ediyor; eşyalarınızı inceliyor, sizlere aklınıza takılan her konuda yardımcı oluyor.

Ekspertizimiz evinizde yaptığı incelemeyi rapor ederek nakliyat ekibimize sunuyor. Nakliyat ekibimizde kaç kişi çalışacağı, görev dağılımı, paketleme materyalleri, kullanılacak araç cinsi ve taşıma metodu bu rapor doğrultusunda belirleniyor. Ayrıca eksperimiz sizlere fiyat konusunda da yardımcı oluyor.
hEşyalarınız karton kutularda hava kabarcıklı naylonlara sarılarak, demonte edilebilen eşyalarınız demonte edilerek, hassasiyetlerine göre sıralanarak taşınır.
Taşınacağınız evde istediğiniz yerlere konularak, paketleri açılır. Demonte edilen eşyalarınız geri montajanır, eğer tesisat varsa beyaz eşyalarınız da bağlanır.

690 kez görüntülendi