TurkCoder.TK
ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT | Göçtaş Evden Eve Nakliyat, Göçtaş Nakliyat, Göçtaş Taşımacılık
0 532 664 86 23

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
Yaz kampanyalarımız devam ediyor. Bize ulaşın 0 532 664 86 23
TÜMÜNÜ GÖR

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

sehh1-300x143 Göçtaş Evden Eve Nakliyat, taşınacak eşyalarınızın taşınması için ekspertiz elemanı eşyanın bulunduğu yere gelip eşyalarınızı inceledikten sonra kesin bir fiyat teklifi vermektedir.

Firmamız tarafından yönlendirilen ekspertiz elemanımız eşyanın taşınması ile ilgili tüm detayları size aktardıktan sonra karşılıklı olarak anlaşılır ve mutabakata varılır.

 

Ekpertiz gelmesiyle amacı sadece fiyat teklifi vermek değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.
Eşyalarınızı taşınmanın yapılacağı gün elemanlarımız tarafından ambalajı yapıp sonrada taşıma yaparlar.

 

Ambalaj malzemeleri olarak beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, avrupa’dan ithal pet graft kağıtlarla veya kaliteli pat pat naylonlar ve tertemiz nakliye battaniyeleri ile ambalajlanır.
Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir.
sehh2-300x153

Taşınmanın ikinci aşamasında eşyalarınız sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde yeni evinize çıkarılır.

Ardından eşyalarınız gerekli odalara yerleştirilerek ambalajlarından çıkartılır. Taşınma işleminin sonucunda hedeflediğimiz sizin mutluluğunuza hizmet edebilmekti.
Bunu başaracak şekilde işimize sahip çıkmaktayız.
Her zaman profesyonel çalışma takibi yürüten Göçtaş Evden Eve Nakliyat firması sizlere garantili bir çalışma vermektedir.

1.525 kez görüntülendi