TurkCoder.TK
EVDEN EVE NAKLİYAT | Göçtaş Evden Eve Nakliyat, Göçtaş Nakliyat, Göçtaş Taşımacılık
0 532 664 86 23

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
Yaz kampanyalarımız devam ediyor. Bize ulaşın 0 532 664 86 23
TÜMÜNÜ GÖR

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden Eve, Nakliyat, Eşya Taşıma, Paketleme Çözümlerimiz:

 

 

5vvvv1 – Paketleme Servisi

Tüm herşeyin düzenlenip ve bizim tarafımızdan temizlenildiği ve sizi karşıladığını bir evin içine adım attığınızı düşünün.
Halının temizlendiği, tv bağlantılarının yapılıp en sevdiğiniz televizyon programını izlediğinizi, mutfağınızın aileniz için sıcak yemek yapmanız için hazır olduğunu ve yatağınızın uyumanız için hazırlandığını düşünün.

Bu hizmet her şeyi üstlenmemiz suretiyle sizin sadece izlemenizi sağlar,

Herşey açıldıktan sonra, evinizi temizliyoruz süpürüyoruz, ücretsiz bir “karşılama hediyesi” artı taze bir demet çiçek bırakıyoruz ve tamamen memnun olduğunuzdan emin olana kadar sizinle beraber dolaşıyoruz.

 

pak4

2 – Taşıma Adresinde Tamamen Paketleme Servisi :
Bu hizmet biz paketlerken size izleme olanağı sağlar. Bu servis, profesyonel paketleyiciler evinize normalde taşımadan bir gün önce gelmesini kapsar.
Tüm camlar süs eşyaları, çatal, kitap, lambalar, oyuncaklar ve herhangi bir küçük ürün ambalaj kutuları içine paketlenecektir.
Ayrıca büyük tablolar ve camlar bireysel olarak korunacaktır.

 

Paketleyiciler evinizde paketlenebilecek herşeyi kontrol ederler sizin izniniz olmadan hiçbir özel eşyanızı evrağınızı paketleyemezler.

Tüm kartonları gideceği yeni evin konumu, önerilen oda ayrıntılarıyla etiketlenir.
4aa

 

3 – Kırılacakların Paketlenmesi :

Bu profesyonel paketleyicilerin evinize taşınmanızdan bir gün önce gelmesini ve tüm camları, süs eşyalarını ve kırılabilecek ürünleri profesyonel olarak modern karton ve paketleme materyalleri kullanarak paketlemeyi kapsar.
Kitapları , çatalları ve kırılmayacak materyalleri kapsamaz.

6

1.200 kez görüntülendi