TurkCoder.TK
BANKA TAŞIMACILIĞI | Göçtaş Evden Eve Nakliyat, Göçtaş Nakliyat, Göçtaş Taşımacılık
0 532 664 86 23

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
Yaz kampanyalarımız devam ediyor. Bize ulaşın 0 532 664 86 23
TÜMÜNÜ GÖR

BANKA TAŞIMACILIĞI

banka2Göçtaş Nakliyat her sektörde gösterdiği başarıyı banka taşımacılığında da göstererek Banka taşımacılığını çok daha kolay kılmıştır. Öncelikle Banka taşımacılığı için Exper personelimiz gelerek Banka ofisini inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır.

Eğer anlaşılırsa Göçtaş Nakliyat ‘ ın diğer taşıma sektörlerinde olduğu gibi taşıma işlemi kağıt üzerine dökülerek karşılıklı yazılı sözleşme yapılır. Taşıma günü banka görevlileri Nakliye elemanlarıyla değil direkt olarak Göçtaş Nakliyat ‘ Müşteri Temsilcisi’  ile muhatap olur.

Taşıma basamakları şu şekilde yürütülür:

 – Banka Taşıma işlemi yapılmadan eşya tespiti yapılarak eşyaların detayı net olarak saptanır (ekspertiz). Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır.
– Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde;
– Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandırılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni bankadaki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.
– Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.
– Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.
– Büro eşyalarınız yeni ofisinizde Departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.
– Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.
– Monte ve demonte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.


banka1Tüm bu güvenli hizmete rağmen Göçtaş Nakliyat tedbiri elden bırakmayarak taşınan bankayı talepleri doğrultusunda sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan banka Göçtaş Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır.

Ayrıca sigorta poliçesi taşıma günü ofis görevlisine Müşteri Temsilcisi tarafından teslim edilecektir.

815 kez görüntülendi